Fevzi Çakmak Mah. No:25 Gümüldür – İzmir/Türkiye 0232 530 01 06
 

Havuz & Plaj

PLAJ

Mavinin her tonunun buluştuğu Ege Denizi’nin sularında yüzmenin ve altın rengi kumsalda güneşlenmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Grand Şahin's Gümüldür Resort Hotel denize sıfır konumda, 150 metre uzunlukta ince, natürel ve kumlu bir plaja sahiptir. Pjada duş, şezlong, şemsiye ve minder hizmetleri ücretsiz olarak verilmektedir.

Grand Şahin's Gümüldür Resort Hotel uluslararası bakımlı ve temiz deniz suyuna sahip sahillere verilen Mavi Bayrak ödüllü plaja sahiptir.

Ayrıca sahilde deniz ve güneşin tadını çıkarmanın yanı sıra yapabileceğiniz jet-ski, muz, su ayağı, sörf, ringo gibi su sporları bulunmaktadır. Bu hizmetler ücretli olup hizmet hotelimiz bünyesi dışında özel bir şirket tarafından sağlanmaktadır.

 

HAVUZ

Hotelimiz bünyesinde, tatiliniz boyunca gün boyu keyifli dakikalar geçirebileceğiniz, sizlere özel tasarlanmış açık, relax, çocuk havuzlarımız ve su parkımızla misafirlerimize hizmet vermekteyiz.

Açık havuzumuz ve aquaparkımızda gün boyu devam eden devam eden animasyon ve aktiviteleri ile eğlenerek veya relax havuzumuzda sakin ve huzurlu zaman geçirebilirsiniz.

*Plaj ve havuzlarımızda gün boyu cankurtaran bulunmaktadır.

 

Havuz Adı

Özellik

Alanı (m2)

Derinlik (m)

Ana Havuz

Tatlı Su

672

1,4

Kaydıraklı Havuz

Tatlı Su

105

1,2

Relax Havuz

Tatlı Su

300

1,6

Çocuk Havuzu

Tatlı Su

50

0,4

Çocuk Havuzu 2

Tatlı Su

20

0,43

 

WhatsApp ile iletişime geç